Programma
Tijdens de webinar komen 3 onderwerpen aan de orde:
- Je krijgt een toelichting op het stappenplan voor de onderpandselectie, dat we in samenwerking met corporaties ontwikkelen. Met dit stappenplan hopen we je te ondersteunen bij een juiste en efficiënte selectie van het onderpand voor de financiering van niet-DAEB.
- We gaan in op de rol van gemeenten en provincies. Welke instrumenten hebben zij om middenhuur te stimuleren en hoe kunnen zij die instrumenten inzetten? En wat moet je daar als corporatie over weten?
- Tenslotte geven we je een update over het Europese staatssteun dossier, wat van invloed is op de mogelijkheid van geborgde financiering van middenhuur. Daarna licht René Goorden, Sectorlead Wonen van BNG, toe hoe de BNG omgaat met aanpassingen van de staatssteunregels.
Na afloop van de webinar ben je helemaal op de hoogte van de actualiteiten