ILS-woco 3.0 alfa

Nieuws 6 januari 2025
Experts
Romy Mans
Adviseur Datastandaarden
Bas van Nieuwenhuijsen
Adviseur Datastandaarden

Ben jij betrokken bij de uitwisseling van vastgoeddata bij bouw- of onderhoudsprojecten? Dan is de ILS-woco 3.0 interessant voor je. De afgelopen periode vroegen we om feedback op de alfaversie van de ILS-woco 3.0, voorheen bekend als de Aedes ILS (Informatie Leveringsspecificatie). De feedback wordt nu verwerkt en we hopen in maart 2025 met de beta-versie te komen.

Wat kun je met de ILS-woco?

Met de ILS-woco standaard en 3D visualisatie kunnen corporaties meer efficiënt en toekomstbestendig hun vastgoed beheren. 3D-modellen helpen bij het visualiseren van vastgoed en maken het eenvoudiger om complexe data te begrijpen. Het uitwisselen van vastgoeddata conform de ILS-woco standaard versimpelt de samenwerking tussen corporaties en hun partners en vermindert fouten.

De ILS-woco 3.0 alfa is tot stand gekomen in samenwerking met Woonstad Rotterdam, Woongoed, de Alliantie en Woonbedrijf. Dankzij hen hebben we de standaard kunnen opschonen, updaten en toekomstbestendig kunnen maken.

Heb je vragen? Stel ze via [email protected].

Kijk ook eens bij

Lees meer over