[Nieuws](https://aedes.nl/actueel)

 



#  Podcast: Nooit meer uit huis 



 



 ![](https://aedes.nl/themes/custom/aed/static/images/icons/icon_podcast_header.png)  Podcast  

 

 Expert ![Jolanda Maas](https://aedes.nl/sites/default/files/styles/thumbnail/public/2021-10/Jolanda-Maas.jpg?h=246a05f7&itok=c3NNw74m)

 







 



[Jolanda Maas](https://aedes.nl/maas)

 





Manager Bedrijsvoering

 



 

 

 

 



 

 

 

 

 

De tijd dat het gewoonste zaak van de wereld was om je oma of opa te bezoeken in een bejaardentehuis is lang voorbij. Sterker nog, op dit moment woont meer dan 70 procent van de 85-plussers nog gewoon in hun eigen huis. Toch is het zo dat je alleen langer thuis kunt wonen als je een geschikte woning hebt. Maar wat maakt een woning geschikt? En hebben we die eigenlijk wel? EN hebben we ook niet hele nieuwe woonvormen nodig om ouderen lang, gelukkig en ook dus zelfstandig te laten wonen?



 



 

      Delen   - [ Facebook ](https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://aedes.nl/markdownify/node/774&title=Podcast: Nooit meer uit huis "Delen met Facebook")
 - [ X ](https://x.com/intent/tweet?text=Podcast: Nooit meer uit huis+https://aedes.nl/markdownify/node/774 "Delen met X")
 - [ Linkedin ](https://www.linkedin.com/sharing/share-offsite/?url=https://aedes.nl/markdownify/node/774 "Delen met Linkedin")
 - [ Email ](mailto:?subject=Podcast: Nooit meer uit huis&body=https://aedes.nl/markdownify/node/774 "Delen met E-mail")
 




 



 

 

 



In deze aflevering van ‘Meer dan een huis’ gaat presentator Quintin Wierenga met Marien de Langen, directeur van Stadgenoot, over onder anderen het Ramses Shaffy Huis en voelt hij Yvonne Witter, sociaal gerontoloog, gespecialiseerd in de sociale aspecten van veroudering, aan de tand over de ideale woning voor ouderen.

Beluister de podcast over woonvormen voor ouderen:



 



 

 







 #iframe-field_iframe-2879 {/*frameborder*/ border-width:0;}  Your browser does not support iframes, but you can visit [](https://share.transistor.fm/e/c7e45bf0) 



 



 

 







Beluister ook de andere afleveringen uit de [podcastserie Meer dan een huis](https://aedes.nl/meer-dan-een-huis-podcastserie "Meer dan een huis - Podcastserie").

Deze podcastserie over de verschillende aspecten van het sociale huurstelsel kunt u ook beluisteren via [Apple Podcasts](https://podcasts.apple.com/nl/podcast/meer-dan-een-huis/id1538562452) en [Spotify](https://open.spotify.com/show/5fEoTV8iTQgMrVoWM5OfJB).



 



 

 





 



##  Lees meer over 

 [Ouderenhuisvesting](https://aedes.nl/ouderenhuisvesting)