Indienen scriptie
Aanmelden van scripties – inclusief een Nederlandse samenvatting van 1 A4'tje – kan tot 22 september 2023 via [email protected]. De prijsuitreiking is op 23 november tijdens het Aedes-verenigingscongres.

De winnaars van vorig jaar.
Spelregels Aedes-scriptieprijs
De scriptie moet voldoen aan de volgende voorwaarden:
- De Masterscriptie van WO of HBO moet geschreven zijn in het Nederlands of Engels tussen 1 september 2022 en 31 augustus 2023.
- Het onderwerp is relevant en actueel en valt binnen de thema’s: volkshuisvesting, sociale huur, woningcorporaties en/of de Nederlandse woningmarkt.
- De scriptie en uitkomsten bieden nieuwe inzichten, zijn innovatief en vernieuwend en toepasbaar of bruikbaar voor woningcorporaties en/of Aedes.
- De inzending moet origineel werk zijn met analyses van eigen hand.
- Vrijdag 22 september 2023 is de deadline om je scriptie in te zenden.
Nominatie
Uit de ingezonden scripties worden 5 scripties genomineerd voor de longlist en voorgelegd aan de jury. De jury kiest vervolgens de 3 beste scripties. De studenten van de 3 beste scripties krijgen 15 minuten om hun scriptie te presenteren, waarna een vragenronde van 10 minuten volgt van de jury. De jury bepaalt vervolgens de winnaar en nummer 2 en 3. De uiteindelijke prijsuitreiking is dit jaar op 23 november 2023 tijdens het Aedes-verenigingscongres.