Het nieuwe bestuurslid volgt Arjen Jongstra op. De kandidaatstellingscommissie heeft bij de keuze gekeken naar de voor de vacature vastgestelde profielschets. Naar het oordeel van de kandidaatstellingscommissie heeft John Olde Olthof kwaliteiten die verbindend zijn voor al onze leden en onze doelgroepen, dit gecombineerd met een ervaren en moderne kijk op de volkshuisvesting. Ook uit het oogpunt van governance en integriteit acht de commissie John benoembaar.
John Olde Olthof is een actief lid in de regio Twente en binnen Aedes. Hij beschikt daarnaast over een goed netwerk in Drenthe en de Achterhoek.
In het Aedes-bestuur brengt hij kennis mee van politieke en ambtelijke besluitvormingsprocessen en ook zijn expertise op innovatie en IT gebied.
