[Publicaties](https://aedes.nl/publicaties)

 



#  Hoe pakt Havensteder vocht en schimmel in woningen aan? 



 



 ![](https://aedes.nl/themes/custom/aed/static/images/icons/icon_praktijkvoorbeeld_header.png)  Praktijkvoorbeeld  · 16 januari 2025  

 

 

 

 

De laatste jaren zijn de problemen met vocht en schimmel in woningen toegenomen. Hoe komt dat? En hoe kan je dit probleem aanpakken? Ben van Hoorn, manager Dagelijks onderhoud, en Dominique Boersboom, wooncoach bij woningcorporatie Havensteder geven tips en vertellen over hun aanpak.



 



 

      Delen   - [ Facebook ](https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://aedes.nl/markdownify/node/12017&title=Hoe pakt Havensteder vocht en schimmel in woningen aan? "Delen met Facebook")
 - [ X ](https://x.com/intent/tweet?text=Hoe pakt Havensteder vocht en schimmel in woningen aan?+https://aedes.nl/markdownify/node/12017 "Delen met X")
 - [ Linkedin ](https://www.linkedin.com/sharing/share-offsite/?url=https://aedes.nl/markdownify/node/12017 "Delen met Linkedin")
 - [ Email ](mailto:?subject=Hoe pakt Havensteder vocht en schimmel in woningen aan?&body=https://aedes.nl/markdownify/node/12017 "Delen met E-mail")
 




 



 

 

 





 







 



 

 







In de videoreeks *Wonen, zo kan het ook!* gaan we in iedere aflevering op zoek naar een nieuwe manier om een bestaand probleem aan te pakken en laten we zien dat corporaties onderdeel zijn van de oplossing als het gaat om dilemma's op huisvesting.

Bekijk ook de andere afleveringen uit [de reeks *Wonen, zo kan het ook!*](https://aedes.nl/zokanhetook)



 



 

 





 



##  Lees meer over 

 [Vocht en schimmel](https://aedes.nl/vocht-en-schimmel) 

 [Gezond en Veilig Wonen](https://aedes.nl/gezond-en-veilig-wonen)