[Publicaties](https://aedes.nl/publicaties)

 



#  Terugkijken: webinars over de corporatie van de toekomst 



 



 ![](https://aedes.nl/themes/custom/aed/static/images/icons/icon_handreiking_header.png)  Handreiking  · 2 april 2021  

 

 Expert ![Kathalijne van den Brekel](https://aedes.nl/sites/default/files/styles/thumbnail/public/2025-10/Kathalijne%20van%20den%20Brekel%202025%20vierkant.JPG?h=70491a58&itok=M4Gx7lp3)

 







 



[Kathalijne van den Brekel](https://aedes.nl/brekel)

 





Adviseur Mens &amp; Organisatie

 



 

 

 

 



 

 

 

 

 

In 9 webinars sprak Fonds Leren en Ontwikkelen Wooncorporaties (FLOW) in april 2021 over de Corporatie van de toekomst en de ontwikkelingen per vakgebied. Die webinars zijn nu terug te kijken.



 



 

      Delen   - [ Facebook ](https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https://aedes.nl/markdownify/node/575&title=Terugkijken: webinars over de corporatie van de toekomst "Delen met Facebook")
 - [ X ](https://x.com/intent/tweet?text=Terugkijken: webinars over de corporatie van de toekomst+https://aedes.nl/markdownify/node/575 "Delen met X")
 - [ Linkedin ](https://www.linkedin.com/sharing/share-offsite/?url=https://aedes.nl/markdownify/node/575 "Delen met Linkedin")
 - [ Email ](mailto:?subject=Terugkijken: webinars over de corporatie van de toekomst&body=https://aedes.nl/markdownify/node/575 "Delen met E-mail")
 




 



 

 

 



In de terug te kijken [webinars](https://watdoejijmorgen.nl/nieuws/terugkijken-webinars-per-vakgebied-over-de-corporatie-van-de-toekomst) krijgen corporatiemedewerkers per vakgebied informatie over de belangrijkste ontwikkelingen richting 2025 en wat de impact hiervan kan zijn op hun werk. Verder bevatten de webinars voorbeelden uit de praktijk en toekomstgerichte suggesties om nieuwe vaardigheden aan te leren. Ook zijn de pdf's van de presentaties te downloaden.

Aedes en FLOW hebben onderzocht welke veranderingen er in het werk van corporatiemedewerkers aan gaan komen en hoe zij zich daarop het beste kunnen voorbereiden. Op basis van de onderzoeksresultaten bood FLOW per vakgebied een [interactieve webinar](https://watdoejijmorgen.nl/nieuws/terugkijken-webinars-per-vakgebied-over-de-corporatie-van-de-toekomst) aan. Erwin Flim, projectleider onderzoek Werken in de corporatie van de toekomst, presenteerde de webinars samen met een medewerker uit het betreffende vakgebied.



 



 

 





 



##  Lees meer over 

 [Werken in de corporatie van de toekomst](https://aedes.nl/werken-de-corporatie-van-de-toekomst)