Op de Aedes Kennis- en netwerkdag van 10 oktober jl. organiseerden we een bijeenkomst over gebiedsontwikkeling georganiseerd met daarbij de vraag: is er behoefte aan een netwerk voor gebiedsontwikkelaars? Die behoefte was er. We richten nu dat netwerk in en mogelijke leerlijnen daarbij zijn: wanneer ben je vakbekwaam, hoe werk je samen met gemeenten/ontwikkelaars, hoe kom je erachter wat een gebied precies nodig heeft?
Leren binnen een netwerk
Samenwerken in gebiedsontwikkeling is niet voor iedere corporatie een voor de hand liggende stap. Bijvoorbeeld hele grote corporaties hebben eigen mensen in dienst voor gebiedsontwikkeling waardoor die samenwerking niet per se vanzelfsprekend is. Ze hebben de expertise immers zelf in huis. Voor de middelgrote- en kleine corporaties is samenwerking zoeken juist altijd veel meer een noodzaak geweest.
Aan de slag met gebiedsontwikkeling
Wil je verder met gebiedsontwikkeling? Meld je dan aan voor een van de vier fysieke praktijkdagen. We zijn te gast bij Delta Wonen, Woonwenz, Woonstede, De Alliantie en Havensteder.